30.10. 2020, Praha, 10-18h, cena 1800 Kč, při přihlášení do 16.9. je cena 1500 Kč

Slyšíš zatím tiché, nebo už hodně hlasité volání své duše, která tolik chce konečně začít žít divoký příběh své podstaty a esence, aby mohla vyjádřit a zhmotnit to, proč jsi přišla na tento svět?
Už nechceš žít pod vlivem přesvědčení a pravidel, která ti nesedí a neladí s tvým vnitřním pocitem?
Naopak, toužíš roztáhnout svá křídla a rozlétnout se do krajiny. Objevit melodii posvátné písně své duše a začít ji zpívat jak nehlasitěji dokážeš. Začít konečně žít mystický příběh svého života a přijít na to, proč jsi skutečně tady. A navždy se osvobodit od manipulace, kontroly, nesmyslných pravidel a očekávání na to, jaká bys měla být.
Chceš objevit hluboký a nikdy nevyčerpatelný pramen lásky ve svém srdci. Chceš se stát láskou, ne ji hledat stále někde venku. Chceš poznat, kdo skutečně jsi, své pravé divoké já, které čeká na to, až ho osvobodíš. Až se rozvzpomeneš. Chceš si tvořit svůj život v souladu s tím, co ti dává nejhlubší smysl. A přitahovat si do života situace a lidi, kteří jsou v souladu s tvým záměrem a jsou naladěni na tvou frekvenci.
Chceš objevit svůj nejvyšší potenciál a skutečně ho žít. Ne jen přežívat pod tlakem toho, co se očekává, že bys měla.
Chceš zářit, tancovat a radovat se. Milovat. Žít. Naplno. Tvořit. Být v extázi. Přeladit se na frekvenci tvůrce, místo oběti.

Je čas, aby ses osvobodila. Abys našla sama sebe. Abys využila vše, s čím jsi do tohoto života přišla. Abys objevila své posvátné dary. Abys začala zpívat svou píseň a žít svůj příběh. Aby sis začala vědomě tvořit vše, po čem toužíš. Je úplně jedno kolik ti je. Může ti být dvacet nebo sedmdesát. Nikdy není pozdě na návrat DOMŮ.
Moc ráda tě touto cestou provedu. Cítím vždy velkou radost a vděčnost, když vidím ženu, která se setkala sama se sebou. Když vidím, jak ji září oči, jak cítí, možná poprvé, své srdce, svou podstatu a uvnitř klid a mír. Najednou vše ví. Najednou je vše jasné. Nemusí ani mluvit a vše se děje. Takový je pocit, když dorazí domů.

Přihlašovat se můžeš na mailu: najdeteseted@seznam.cz. Pospěš si, počet míst je omezený.

Těším se na Tebe.

S láskou Amaee.