Produď se do své unikátní esence

Slyšíš zatím tiché, nebo už hodně hlasité volání své duše, která tolik chce konečně začít žít divoký příběh své skutečné podstaty a esence?

Slyšíš volání své vnitřní divošky a instinktivně cítíš, že ona je tvojí základní vrozenou povahou?

Toužíš pochopit, vyjádřit a zhmotnit to, proč jsi přišla na tento svět. Objevit svůj nejvyšší potenciál a skutečně ho žít. Osvobodit se od manipulace, kontroly a očekávání ohledně toho, jaká bys měla být. Od limitujících přesvědčení a pravidel společnosti, která ti nesedí a nesouzní s pravdou tvého srdce.

Chceš roztáhnout křídla a rozlétnout se do krajiny. Objevit melodii posvátné písně své duše a začít ji zpívat jak nehlasitěji dokážeš. Toužíš se napojit na hluboký a nikdy nevyčerpatelný pramen lásky ve svém srdci. Chceš se láskou stát, nikoliv ji hledat stále někde venku.

Chceš zářit, tancovat a radovat se. Milovat. Žít. Naplno. Tvořit. Být v extázi. Vstoupit do své síly a vzít zodpovědnost za tvoření života v souladu s tím, co ti dává nejhlubší smysl. Zkrátka říct životu ANO ve všech jeho aspektech a s vírou se mu odevzdat.

Tohle všechno po čem toužíš, je tvou přirozeností. Je to tvůj normální stav.  Akorát jsi na něj zapomněla. Není to tvá vina. Byla jsi převychovaná. Rodiči. Školou. Společností. Partnery. A tak jsi strávila většinu svého života snažením se zapadnout do vymezeného rámce, abys byla přijata a ucítila lásku z vnějšího světa. Tvoje nepopiratelná a nespoutaná ženskost vybledla zanedbáním a byla pohřbena následkem zkrocení.

Zkrocený život je život napůl. Napůl živý, napůl umírající. Možná se na nějaké úrovni cítíš dobře, ale zároveň ti něco chybí. Možná cítíš v životě únavu, zmatek, nečinnost, podrážděnost, vztek, strach, cítíš, že ti okolí vysává život ze žil, nemáš dostatek inspirace, jsi podrážděná, netvoříš, bojíš se riskovat, začít něco nového, vyjádřit sama sebe, rozzlobit se..

Je čas, aby ses osvobodila. A rozpomenula na to, kdo skutečně jsi.  Objevila své divoké já a sílu, která v tobě dřímá.  Abys našla své posvátné dary. Abys začala zpívat svou píseň a žít svůj příběh. A vědomě začala tvořit vše, po čem toužíš. Přitahovat si do života situace a lidi, kteří jsou v souladu s tvým záměrem a naladěni na tvou frekvenci.

Je úplně jedno kolik ti je let. Může ti být dvacet nebo sedmdesát. Nikdy není pozdě na návrat DOMŮ.

Moc ráda tě touto cestou provedu. Cítím vždy velkou radost a vděčnost, když vidím ženu, která našla odvahu setkat se sama se sebou. Když vidím, jak ji září oči, jak cítí, možná poprvé, své srdce, svou esenci a vnitřní klid a mír. Najednou vše ví. Najednou je vše jasné. Nemusí ani mluvit a vše se děje. Takový je pocit, když dorazí domů. Jsou-li ženy spojeny se svojí divoškou, skutečnost takového vztahu z nich vyzařuje.

Vždy jsem toužila po tom, zanechat ve světě pozitivní otisk a opustit ho ještě krásnější, než když jsem na něj přišla. Dnes už vím, že mým posláním je dělat to tak, že provádím ženy cestou k jejich síle a vnitřní svobodě.

Pokud v tvém srdci tato slova vzbudila jiskru nadšení a cítíš, že naše spolupráce by tě mohla obohatit, ozvi se mi. Společně můžeme tuto jiskru rozvinout do vroucně hořícího ohně.

Více info o nabídce služeb najdeš ZDE: http://najdeteseted.cz/coaching/

Těším se na Tebe

S láskou ❤

Amaee