Jak najít toho správného partnera a žít harmonický a naplněný vztah? Tak odpověď na tuhle otázku mi dlouho zůstávala  záhadou.

Cítila jsem, že moje duše intenzivně touží po hlubokém intimním vztahu, ale nechápala jsem, jak „TO“ získat.

Proč někteří lidé potkají už v mládí dokonalý „match“ a žijí spolu šťastně celý život a někteří jsou ve vztazích neúspěšní? Buď si vůbec nemohou najít partnera, anebo jejich vztahy trvají v průměru 1-2 roky a pak skončí zlomeným srdcem?

To byl přesně můj případ. Moje vztahy nevydržely a já jsem v nich spíše bojovala o to, abych byla viděna, respektována a pochopena, než že bych si je užívala. Po každém rozchodu jsem se šla poradit s nějakým odborníkem, abych neopakovala ty stejné chyby. Rady odborníků mi ale kupodivu nepomohly. A tak jsem se intenzivně začala zabývat osobním rozvojem, protože jsem někde v hloubi duše měla pocit, že je se mnou něco špatně. Na moje partnerské otázky, nebo spíše problémy, jsem ale nedostala odpověď ani dlouhým meditováním, cvičením jógy, rituály s mexickými šamany, ani na duchovní cestě do Indie. Dnes už ale vím, že i tak to byly důležité střípky na cestě k mé duši…

V létě 2014, kdy přišel další rozchod, jsem si řekla, už dost. Jestli nejsem v tomhle životě stvořená pro vztah, tak ok, smiřuji se s tím. ODEVZDALA JSEM SE. Ležela jsem doma v posteli, úplně zničená a najednou jsem slyšela uvnitř sebe hlas: „Následuj mě a já Tě povedu“. První, kam mě tahle láskyplná vnitřní síla zavedla, bylo Bali. A tam se začaly dít věci, které mě definitivně nasměrovaly tam, kam kráčím teď (možná o tom jednou napíšu knihu).

Od té doby jsem na cestě. Na cestě lásky. Začala jsem zkoumat témata seznamování a vztahů ze všech pohledů. Psychologického i spirituálního. Západního i východního. Studovala jsem vztahy domorodých kmenů i předem určených manželství (např. v Indii), studovala jsem šťastné páry, které jsou spolu více než 30 let, inspirovala se hezkými vztahy v mém okolí a učila se od předních amerických seznamovacích koučů a vztahových terapeutů.

Díky nim jsem přišla na škodlivý vzorec, kterým jsem si SAMA sabotovala to, po čem jsem toužila. Přitahovala jsem si partnery, kteří nejsou pro mě a pro hluboce intimní vztah emocionálně otevření, protože to reflektovalo moje zranění z dětství. Důvodem, proč jsem nezažívala ve vztazích hlubokou lásku a oddanost bylo, že jsem nebyla schopná zažívat tyto pocity uvnitř sama sebe.

Pomalu mi začala docházet jedna zásadní věc.  Že já jsem tvůrce svých vztahů. A že když změním to, co se děje uvnitř mě, tak se změní i moje vztahy.

Začala jsem se věnovat hluboké vnitřní práci – napojení se sama na sebe a na lásku, kterou mám (a máme všichni) uvnitř sebe.  

Hned (do pár měsíců) jsem potkala muže, který byl úplně jiný, než muži, které jsem si přitahovala do té doby. Díky lásce, kterou mi ukázal, jsem si ještě hlouběji uvědomila,  že správné změny, které uděláme v sobě, přinesou změny venku.

A že všechny odpovědi jsou ve mně a vždycky tam byly.

V tu dobu jsem se rozhodla oddat se cestě, která učí, jak mít a žít vědomé a láskyplné vztahy skrz napojení na vnitřní zdroj lásky v násJsem oddaná touze poznat univerzální pravdu o tom, jak funguje Vesmír a Život a Člověk a plně poznat sama sebe jako tvůrce své reality. A také poznat sama sebe jako ženu, objevit plný potenciál toho, co znamená být ženou a žít v souladu se svou nespoutanou divokou duší. S vírou v laskavost a krásu Života kráčím naproti tomu, abych se stala srdečnou, milující a sebe-vědomou bytostí, která spoluvytváří šťastné a láskyplné vztahy. 

 

Věnuji se především těmto tématům, ve kterých nabízím podporu, poradenství a vedení:

♥ JAK SE SEZNÁMIT S PARTNEREM, SE KTERÝM BUDETE ŽÍT LÁSKYPLNÝ A HARMONICKÝ VZTAH VAŠICH SNŮ

♥ JAK NAJÍT SÁM SEBE A ŽÍT NAPLNĚNÝ ŽIVOT V SOULADU S CESTOU SVÉ DUŠE

♥ MUŽI VERSUS ŽENY – POROZUMĚNÍ ROZDÍLŮM MEZI NÁMI

Působím v Praze, kde se s vámi nejraději setkám osobně. Pokud jste z jiných měst, můžeme se domluvit přes Skype.

 

Nečekejte. Najděte sami sebe. Najděte lásku svého života. Najděte vztah, po kterém toužíte Teď!

 


 

Profesní znalosti

V roce 2015 jsem se intenzivně začala zabývat seznamováním a zaměřila svoji poradenskou a koučinkovou práci právě na tuto oblast. Tomu se věnuji dodnes. Seznámení  s tím správným partnerem, je ten první a nejdůležitější krok k láskyplnému, fungujícímu a dlouhodobému vztahu, který si přejeme.

* Absolvovala jsem online koučinkové kurzy zaměřující se na seznamování u nejlepších odborníků na vztahy v USA a v Austrálii – Alison Armstrong, Ken Page, John Gray, Damien Diecke (School of attraction), Katie & Gay Hendricks (Hearts in harmony), Harville Hendrix a Katherine Woodward Thomas. 

* Konzultovala jsem svoje dosud nezodpovězené otázky se specialisty – psychology, sociology a manželskými poradci

Kurzy

* V letech 1999-2002 jsem studovala na Pražské psychoterapeutické fakultě (založeno Doc.MUDr Jaroslavem Skálou a PhDr Jiřím Růžičkou)

* V roce 2012 jsem absolvovala roční koučinkový výcvik (vedla Magdalena Vokáčová) a začala pracovat jako vztahový kouč.

2014 – Reichovy charakterové typy v terapii pod vedením Mony Lisy Boesen – základy biodynamické psychoterapie

* 2018-2019  Empowered woman – Ma Ananda Sarita, tantrický výcvik pro ženy

A neustále se s pokorou a láskou učím od svých úžasných klientů…