Co když jediný důvod, proč jste ještě nepotkali toho pravého partnera je, že Vás nikdo nenaučil správný způsob, jak to udělat?

 

Emailová konzultace na konkrétní seznamovací situace

Zatím nevíte, jestli chcete využít celý program viz. níže? Téměř všechno ve Vašem životě je v pořádku, ale máte jednu konkrétní vztahovou nebo seznamovací situaci, kterou nevíte jak řešit? Ať se teprve vrháte do seznamovacího procesu, nebo už chodíte na schůzky, anebo už jste se s někým začali blíže poznávat, můžete se setkat se situacemi, se kterými si nevíte rady. Napište mi Váš dotaz přes dotazník na pravé straně a já Vám moc ráda odpovím. Tyto emailové konzultace jsou pro Vás ZDARMA.

Chcete se seznámit? 

Jednorázová konzultace, která může být zaměřena na rychlé rady a postupy ohledně vaší současné seznamovací či vztahové situace.  Také se při této konzultaci můžeme podívat na nejvíce zjevné bloky, které vám brání v seznámení a prožívání kvalitních vztahů a dostanete ode mě DOPORUČENÍ, co s tím dělat, a jak postupovat dál.  Zároveň vám v rámci časového limitu odpovím na JAKÉKOLI VAŠE KONKRÉTNÍ OTÁZKY

90 minut – 950 Kč.  Pošlete mi email a domluvte si se mnou termín a téma konzultace. Osobně v Praze nebo přes Skype.

 

Jak se otevřít  láskyplnému vztahu s tím správným partnerem

(6 x 60 minutové setkání – osobně v Praze nebo přes Skype)

Máte pocit, že vám něco brání potkat fajn partnera? Cítíte, že máte „slepý bod“, díky němuž se vám nedaří přitáhnout si lásku do svého života? Chtěli byste přijít na to, proč jste stále ještě single, zatímco vaši kamarádi už mají partnery? Nevíte co přesně udělat, abyste se vydali na správnou cestu ke vztahu, který si přejete? Jak se připravit na to, abyste potkali a také rozpoznali lásku vašeho života?  

Získání toho, co v životě chceme, závisí na uvědomění, co nás od vysněného cíle drží zpátky a co nám pomůže pohnout se z místa dál. 

Jako váš poradce vám pomohu nastavit správný postoj pro přitažení láskyplného vztahu a rozpoznat a změnit PŘESVĚDČENÍ, která vám brání potkat partnera, který se k vám plně hodí. Podíváme se na témata jako: vaše opakující se VZTAHOVÉ vzorce, váš vztah k sobě samým a k opačnému pohlaví, jak vaše podvědomí sabotuje přitažení lásky do vašeho života a jaká přesvědčení a strachy ohledně lásky si nesete z dětství. Také se podíváme na to, kdo skutečně jste ve své přirozenosti a co vaše srdce opravdu chce a potřebuje. Společně vytáhneme na světlo vaše nejlepší stránky, které jsou pro láskyplný vztah důležité a vy tak získáte důvěru sami v sebe a nové sebevědomí ohledně vztahů.  

Po těchto setkáních budete plně otevřeni všem možnostem potkat toho pravého / pravou.

Celý program stojí 5200 Kč.  

Pošlete mi email přes kontaktní formulář a domluvte si se mnou úvodní 30-minutovou konzultaci. Ještě než začneme spolu pracovat, setkáme se osobně na 30-ti minutovou konzultaci, která mi pomůže porozumět vašim potřebám a touhám. Definujeme si přesný cíl naší společné práce. Uvidíme, jestli si osobnostně dobře sedneme a ladíme. Také se společně dohodneme na metodách, které použijeme, abychom se co nejdříve dostali ke splnění vašich snů. Tato konzultace stojí 300 Kč.

 

Jak si do života přitáhnout partnera, po kterém toužíte

3 měsíce = 12 setkání  (4 x 60 minutové setkání / měsíc – osobně v Praze nebo přes Skype)

Myslíte to vážně? Opravdu si z celého srdce přejete prožívat láskyplný a harmonický vztah? To, že jste svého životního partnera ještě nepotkali znamená, že tomu sami nevědomě bráníte. Pak je tenhle program ten pravý pro vás.

V průběhu 12-cti osobních setkání vás naučím zdokonalit všechny schopnosti, které potřebujete proto, abyste potkali partnera svých snů, který se k vám perfektně hodí.

Naučíte se znát sám / sama sebe a tím také vaše nároky a požadavky na životního partnera. Už nebudete potkávat partnery, kteří se k vám nehodí

Dopodrobna probereme bloky, které vás drží na cestě k pravé lásce a změníme je tak, že budete vyzařovat energii, která přitáhne toho pravého / pravou

Podíváme se na nevědomé chování, které sabotuje vaše vztahy

Budeme budovat vaši vnitřní důvěru sami v sebe, která je při správném seznamování nezbytná

Vytvoříme si přesnou vizi vztahu, který si přejete 

Naučíte se rozumět opačnému pohlaví a jejich fungování při seznamování a ve vztazích – už nebudete frustrovaní tím, že nerozumíte proč se žena / muž na první schůzce chová určitým, pro vás nepochopitelným způsobem

Naučíte se komunikovat svoje potřeby správným způsobem

Jak se stát neodolatelným / neodolatelnou pro opačné pohlaví a ze zoufalého hledání se přesunout do kategorie, kdy k vám bude opačné pohlaví samo přitahováno

Naučíme se zásady vědomého seznamování a vědomého výběru partnera. Jak rozpoznáme, který partner je pro nás ten pravý?

Seznamovací proces od A až do Z. Neudělejte chybu, která by odradila partnera, který se vám líbí a jinak by se k vám hodil.

Jak být viděn a registrován opačným pohlavím? Flirtování na úrovni.

Po skončení našich 12-cti setkání bude už jen otázkou krátkého času, kdy se potkáte se svým spřízněným partnerem!

Celý program (12 setkání ) stojí 9300 Kč. 

Pošlete mi email přes kontaktní formulář a domluvte si se mnou úvodní 30-minutovou konzultaci. Ještě než začneme spolu pracovat, setkáme se osobně na 30-ti minutovou konzultaci, která mi pomůže porozumět vašim potřebám a touhám. Definujeme si přesný cíl naší společné práce. Uvidíme, jestli si osobnostně dobře sedneme a ladíme. Také se společně dohodneme na metodách, které použijeme, abychom se co nejdříve dostali ke splnění vašich snů. Tato konzultace stojí 300 Kč.