Co když jediný důvod, proč jste ještě nepotkali toho pravého partnera je, že Vás nikdo nenaučil správný způsob, jak to udělat?

 

Emailová konzultace na konkrétní seznamovací situace

Zatím nevíte, jestli chcete využít celý program viz. níže? Téměř všechno ve Vašem životě je v pořádku, ale máte jednu konkrétní vztahovou nebo seznamovací situaci, kterou nevíte jak řešit? Ať se teprve vrháte do seznamovacího procesu, nebo už chodíte na schůzky, anebo už jste se s někým začali blíže poznávat, můžete se setkat se situacemi, se kterými si nevíte rady. Napište mi Váš dotaz přes dotazník na pravé straně a já Vám moc ráda odpovím. Tyto emailové konzultace jsou pro Vás ZDARMA.

Chcete se seznámit? 

Jednorázová konzultace, zaměřená na analýzu vaší současné seznamovací či vztahové situace.  Podíváme se, co se ve vašich vztazích (nebo ne-vztazích) skutečně děje, proč nezažíváte to, co byste v milostném životě chtěla zažívat a odhalíme nejvíce zjevné bloky, které vám brání v seznámení a prožívání kvalitních vztahů. Dostanete ode mě DOPORUČENÍ, co s tím můžete sama dělat, a jak postupovat dál.  Zároveň vám v rámci časového limitu odpovím na JAKÉKOLI VAŠE KONKRÉTNÍ OTÁZKY

90 minut – 1150 Kč.  Pošlete mi email a domluvte si se mnou termín a téma konzultace. Osobně v Praze nebo přes Skype.

 

Jak se otevřít  láskyplnému vztahu s tím správným partnerem

(6 x 60 minutové setkání – osobně v Praze nebo přes Skype)

Máte v lásce nenaplněné touhy, které chcete splnit, ale zatím se vám to nedaří? Máte pochybnosti o sobě, o vašich vztazích, nebo o svém životě? Máte pocit, že vám něco brání potkat správného partnera? Cítíte, že máte „slepý bod“, díky němuž se vám nedaří přitáhnout si ve vztazích to, po čem toužíte? Jak se připravit na to, abyste potkala lásku vašeho života?  

Nezoufejte, jste na správné cestě ke splnění svého snu. A není to vůbec těžké. Jste nádherná bytost plná lásky a všechno vědění a moudrost máte v sobě. Jde jen o to vše znovu objevit a navrátit se k tomu, kým ve skutečnosti jste.

Při práci se mnou si společně nastavíme správný postoj pro přitažení láskyplného vztahu.  Identifikujeme a změníme PŘESVĚDČENÍ, jež vám brání být ve vztazích svobodná a šťastná a potkat partnera, který se k vám plně hodí. Podíváme se na témata jako: vaše opakující se VZTAHOVÉ vzorce, váš vztah k sobě samé a k opačnému pohlaví a jak vaše podvědomí  sabotuje přitažení lásky do vašeho života.  Zjistíte, kdo skutečně jste ve své přirozenosti, a co vaše srdce opravdu chce a  potřebuje. Společně vytáhneme na světlo vaše nejlepší stránky a dary a vy tak získáte důvěru sama v sebe a nové sebevědomí ohledně vztahů.  Budeme pracovat na tom, abyste se cítila celistvá a uvnitř se sebou propojená.  

Po těchto setkáních budete plně otevřena všem možnostem potkat toho pravého muže. Navíc získáte jasnost ohledně toho kým jste, a také moudrost a vyšší poznání důležité pro transformaci vztahů ve vašem životě. 

Cena: 850 Kč / hodina.

Pošlete mi email přes kontaktní formulář a domluvte si se mnou úvodní 30-minutovou konzultaci. Ještě než začneme spolu pracovat, setkáme se osobně na 30-ti minutovou konzultaci, která mi pomůže porozumět vašim potřebám a touhám. Definujeme si přesný cíl naší společné práce. Uvidíme, jestli si osobnostně dobře sedneme a ladíme. Také se společně dohodneme na metodách, které použijeme, abychom se co nejdříve dostali ke splnění vašich snů. Tato konzultace stojí 300 Kč.

 

Jak si do života přitáhnout partnera, po kterém toužíte

3 měsíce = 12 setkání  (4 x 60 minutové setkání / měsíc – osobně v Praze nebo přes Skype)

Myslíte to vážně? Opravdu si z celého srdce přejete prožívat láskyplný a harmonický vztah?    To, že jste svého životního partnera ještě nepotkala znamená, že tomu sama na nějaké úrovni nevědomě bráníte. Pak je tenhle program ten pravý pro vás.

V průběhu 12-cti osobních setkání se naučíte zdokonalit všechny schopnosti, které potřebujete proto, abyste potkala partnera svých snů. 

 

  • Naučíte se znát sama sebe a tím také vaše nároky a požadavky na životního partnera. Už nebudete potkávat partnery, kteří se k vám nehodí
  • Dopodrobna probereme bloky, které vás drží na cestě k pravé lásce a změníme je tak, že budete vyzařovat energii, která přitáhne toho pravého
  • Podíváme se na nevědomé chování, které sabotuje vaše vztahy
  • Budeme budovat vaši vnitřní důvěru sama v sebe, která je při správném seznamování nezbytná
  • Vytvoříte si přesnou vizi vztahu, který si přejete a naučíte se, jak ji manifestovat v realitě
  • Naučíte se rozumět opačnému pohlaví a jeho fungování při seznamování a ve vztazích – už nebudete frustrovaná tím, že nerozumíte proč se muž na první schůzce chová určitým, pro vás nepochopitelným způsobem
  • Naučíte se komunikovat svoje potřeby správným způsobem
  • Jak se stát neodolatelnou pro opačné pohlaví a ze zoufalého hledání se přesunout do kategorie, kdy k vám bude opačné pohlaví samo přitahováno
  • Naučíte se zásady vědomého seznamování a vědomého výběru partnera. Jak rozpoznáte, který partner je pro vás ten pravý?
  • Jak být viděna a registrována opačným pohlavím? Flirtování na úrovni.

Seznamovací proces od A až do Z. Neudělejte chybu, která by odradila partnera, který se vám líbí.

Po skončení 12-cti setkání bude už jen otázkou krátkého času, kdy se potkáte se svým spřízněným partnerem!

Celý program (12 setkání ) stojí 9300 Kč. 

Pošlete mi email přes kontaktní formulář a domluvte si se mnou úvodní 30-minutovou konzultaci. Ještě než začneme spolu pracovat, setkáme se osobně na 30-ti minutovou konzultaci, která mi pomůže porozumět vašim potřebám a touhám. Definujeme si přesný cíl naší společné práce. Uvidíme, jestli si osobnostně dobře sedneme a ladíme. Také se společně dohodneme na metodách, které použijeme, abychom se co nejdříve dostali ke splnění vašich snů. Tato konzultace stojí 300 Kč.