Co když jediný důvod, proč jste ještě nepotkali toho pravého partnera je, že Vás nikdo nenaučil správný způsob, jak to udělat?

 

Emailová konzultace na konkrétní seznamovací situace

Zatím nevíte, jestli chcete využít celý program viz. níže? Téměř všechno ve Vašem životě je v pořádku, ale máte jednu konkrétní vztahovou nebo seznamovací situaci, kterou nevíte jak řešit? Ať se teprve vrháte do seznamovacího procesu, nebo už chodíte na schůzky, anebo už jste se s někým začali blíže poznávat, můžete se setkat se situacemi, se kterými si nevíte rady. Napište mi Váš dotaz přes dotazník na pravé straně a já Vám moc ráda odpovím. Tyto emailové konzultace jsou pro Vás ZDARMA.

 

Chcete se seznámit? 

Jednorázová konzultace, zaměřená na analýzu vaší současné seznamovací či vztahové situace.  Podíváme se, co se ve vašich vztazích (nebo ne-vztazích) skutečně děje, proč nezažíváte to, co byste v milostném životě chtěla zažívat a odhalíme nejvíce zjevné bloky, které vám brání v seznámení a prožívání kvalitních vztahů. Získáte jasnost v tom, proč se vám v životě děje to, co se vám děje a budete znát důvody a příčiny vaší situace. V rámci této konzultace také zahájíme proces vedoucí k řešení, nebo léčení vašeho problému. Na závěr ode mě dostanete DOPORUČENÍ, co s tím můžete sama dělat, a jak postupovat dál.  Zároveň vám v rámci časového limitu odpovím na JAKÉKOLI VAŠE KONKRÉTNÍ OTÁZKY

90 – 120 minut (podle hloubky procesu), cena dle délky sezení: 1250 – 1500 Kč.  Pošlete mi email  přes kontaktní formulář  na této stránce a domluvte si se mnou termín a téma konzultace. Osobně v Praze nebo přes Skype.

 

Jak si do života přitáhnout partnera a vztah, po kterém toužíte

dlouhodobější spolupráce, pravidelné setkávání – minimálně 5 x 60 minut. Osobně v Praze nebo přes Skype. 

Máte v lásce nenaplněné touhy, které chcete splnit, ale zatím se vám to nedaří? Máte pochybnosti o sobě, o vašich vztazích, nebo o svém životě? Máte pocit, že vám něco brání potkat správného partnera? Cítíte, že máte „slepý bod“, díky němuž se vám nedaří přitáhnout si ve vztazích to, po čem toužíte? Jak se připravit na to, abyste potkala lásku vašeho života?  

Nezoufejte, jste na správné cestě ke splnění svého snu. A není to vůbec těžké. Jste nádherná bytost plná lásky a všechno vědění a moudrost máte v sobě. Jde jen o to vše znovu objevit a navrátit se k tomu, kým ve skutečnosti jste.

Při práci se mnou si společně nastavíme správný postoj pro přitažení láskyplného vztahu.  Identifikujeme a změníme PŘESVĚDČENÍ a programy, jež vám brání být ve vztazích svobodná a šťastná a potkat partnera, který se k vám plně hodí. Podíváme se na témata jako: vaše opakující se VZTAHOVÉ vzorce, váš vztah k sobě samé a k opačnému pohlaví a jak vaše podvědomí  sabotuje přitažení lásky do vašeho života.  Naučíte se, co je ZDRAVÁ láska a bezpečná vztahová vazba. Zjistíte, kdo skutečně jste ve své přirozenosti, a co vaše srdce opravdu chce a  potřebuje. Společně vytáhneme na světlo vaše nejlepší stránky a dary a vy tak získáte důvěru sama v sebe a nové sebevědomí ohledně vztahů.  Budeme pracovat na tom, abyste se cítila celistvá a uvnitř se sebou propojená.  

Po těchto setkáních budete plně otevřena všem možnostem potkat toho pravého muže. Navíc získáte jasnost ohledně toho kým jste, a také moudrost a vyšší poznání důležité pro transformaci vztahů ve vašem životě. 

Cena: 950 Kč / hodina.

Pošlete mi email přes kontaktní formulář na této stránce s popisem vaší situace a domluvte si se mnou první setkání.