scroll down to see all events

OBJEV SAMA SEBE A ODEVZDEJ SE LÁSCE

On-line program pro nezadané ženy

MŮŽEŠ SI HO UŽÍT Z POHODLÍ TVÉHO DOMOVA

Milá krásná ženo,

mám tu zajímavou nabídku, která tě může mílovými kroky posunout ke splnění tvého snu, potkat ÚŽASNÉHO MUŽE, se kterým vytvoříš LÁSKYPLNÝ vztah.
Jestliže se ti dosud ve vztazích s muži nedařilo tak, jak by sis představovala a ve svém nitru toužíš poznat, co je to skutečná a naplněná láska, čti dál.
Vytvořila jsem speciální program pro pár vybraných žen, které se chtějí posunout na cestě k LÁSCE, na cestě k SOBĚ a na cestě ke SVOBODĚ a ŠTĚSTÍ.

Čti dál a uvidíš, jestli je to program právě pro tebe.

Nejprve pár slov na úvod:

Muži mají rádi, když žena může být v jejich přítomnosti sama sebou. Přitahuje ho na ženě všechno, čím se od něj liší. Je k ní přitahován, když je autentická a vyzařuje z ní ženskost. Vábí ho na ní její samozřejmost a svoboda, s jakou se projevuje.

Pokud má žena pocit, že musí být něčím jiným, než sama sebou, aby byla hodna lásky, přestane být přitažlivá. Pohasne její záře a signalizuje muži, že on se také musí změnit, aby byl přijatelný. Většina z nás se v dětství, nebo potom ve škole naučila, že nemůžeme být sami sebou, že takové, jaké jsme, když jsme úplně přirozené, nejsme přijatelné. A tak jsme se pomalinku začaly od sebe odpojovat, až jsme se staly někým jiným, obrazem, předlohou, takovou, jakou si myslíme, že nás svět a muži chtějí mít. Začaly jsme té předloze tolik věřit, že už ani nevíme, kdo skutečně jsme. Kde je naše ŽIVOST, VÁŠEŇ, SVOBODA, ŽENSKOST a NEVINNÁ RADOST?
Je načase, abychom znovu objevily sami sebe. Protože to je ten největší dar, který můžeme muži dát, že mu nabídneme svou totální přirozenost, živost, ženskost a divokost.
Naše vztahy pouze odrážejí to, jaké máte nastavení uvnitř sebe. Proč je tak těžké mít krásné vztahy? Protože nejsme plně otevření sami sobě a lásce, která v nás proudí.

Program s názvem OBJEV SAMA SEBE A ODEVZDEJ SE LÁSCE, který je určen pouze pro maximálně 10 žen.

Nemusíš nikam jezdit, je to on-line program, kterého se můžeš účastnit z pohodlí tvého domova. Je to blízká a osobní práce se mnou, skrz inspirativní videa, osobní koučink, poradenství a přímou emailovou konzultaci.

Tento kurz zahrnuje vše, co potřebuješ vědět, aby se tvoje energie přizpůsobila přesně tak, aby sis mohla přivolat ten nejlepší vztah tvého života.

Program začíná v pondělí 18.11.2019 a bude obsahovat:

5 mých přednášek (každá v délce 60 minut) v uzavřené skupině na Facebooku. Každé pondělí se všechny sejdeme v 19hodin na Facebooku na speciální uzavřené stránce (pokud nebudeš některé pondělí moct být přítomna, můžeš se na přednášku podívat ze záznamu), kde budeme jen ty, já 9 dalších žen, které jsou v programu a mají stejnou touhu jako ty. Těchto 5 pondělků, 5 mých přednášek bude zaměřeno na POSTUPNÉ KROKY, KTERÉ BYS MĚLA UDĚLAT, ABY SES MOHLA OTEVŘÍT MUŽI SVÝCH SNŮ A PŘIVOLAT SI HO DO ŽIVOTA.V průběhu přednášky mi můžeš psát své aktuální dotazy a po skončení na ně budu odpovídat. Tyto přednášky jsou svým obsahem ekvivalentem mých živých seminářů a i toto vysílání bude živé, nicméně přednášky budou uzpůsobeny tak, aby odpovídaly tématům, se kterými přicházejí konkrétní ženy v programu. Takže je to unikátní možnost být v programu, který je na míru malé skupince žen.
………………………………………………………………………………………..
Před zahájením programu budu mít s tebou 20 minut úvodní konzultaci přes Skype, kde mi řekneš, jaké je tvé téma a co chceš změnit a kam se chceš posunout. Takže budu o tobě vědět, budu tě znát a budeme mít osobní vztah.
…………………………………………………………………………………………
V rámci programu budeš mít se mnou přes Skype 1x 60 minut osobní konzultaci a terapii na tvoje konkrétní téma.
…………………………………………………………………………………………
V průběhu těchto 5 týdnů budeš se mnou moci komunikovat přes mail ohledně toho, jak postupuješ ve cvičeních a v práci, kterou ti zadám v živých videích. Přes mail tě osobně povedu k tomu, aby jsi z toho programu získala co nejvíce.
………………………………………………………………………………………..
Budeš mít k dispozici uzavřenou Facebookovou stránku, kde se můžeš propojit a sdílet své zážitky s ostatními ženami v programu. Moje zkušenost je, že pokud se sejdou různé ženy v jedné skupině, často mají velmi podobná témata a je velká síla, když se vzájemně podporují na cestě k jejich léčení. Každá z vás bude sdílet svůj záměr, který má pro milostný život a všechny se vzájemně v něm budeme posilovat.
………………………………………………………………………………………..
Tento program není pro každou z vás. Je pouze pro ty, které to myslí skutečně vážně. Vážně s tím, že chtějí změnit své nastavení a všechny sabotující mechanismy, které nedovolují prožívat skutečnou a naplněnou lásku.

Celková hodnota mého času, který spolu strávíme je 8700 Kč, já tento program nabízím  za 4900 Kč. Je to největší dárek, který si můžeš dát. 

Pokud tato nabídka s tebou rezonuje a chceš se přihlásit, nebo máš v okolí kamarádku, kterou by to mohlo zajímat, nebo bys chtěla více informací, napiš mi na: najdeteseted@seznam.cz. Čím dřív se přihlásíš, tím větší budeš mít šanci, že se do programu dostaneš.

Moc se na tebe těším
S láskou
Monika Amaee Trčková

 


Přednáška pro ženy JAK SI DO ŽIVOTA PŘITÁHNOUT MUŽE SVÝCH SNŮ

Termíny byly momentálně zrušeny. Pokud máš o přednášku zájem, pošli mi na sebe kontakt a já tě zařadím do seznamu na přednášku přes ZOOM

Interaktivní přednáška pro ženy momentálně nezadané o vědomém seznamování a nalezení životního partnera, kde:

si budeme povídat o vztazích nové doby a v čem jsou jiné, než vztahy našich rodičů (a jak se v tom všem vyznat). O tom, proč potkáváme dokola stejné typy partnerů a jak to změnit. Jak potkat muže, se kterým budete každou buňkou ve svém těle cítit, že je to to pravé.  Co je pro opačné pohlaví na ženách atraktivní (to byste možná neuhodly) a co motivuje muže, aby o Vás stáli a bojovali. Jak se dostat do své přirozené magnetické energie, která muže neskutečně přitahuje. Jak přistoupit k vědomému výběru partnera a jak se zbavit bloků a nevědomých strachů, které vám v lásce brání.. Projdeme 6 kroků, jak se připravit na lásku, po které toužíte. A mnoho dalšího..

Ten pravý partner na Vás někde čeká a Vy se jen potřebujete naučit, jak si ho k sobě přitáhnout a jak ho rozpoznat.

Přednáška je interaktivní, proto si připravte své dotazy a konkrétní situace, do kterých byste chtěly nahlédnout. Možná bude čas i pro osobní koučink.

Cena 400 Kč

Omezený počet účastnic. Na seminář se přihlaste na emailu: najdeteseted@seznam.cz

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Přednáška pro muže, JAK POROZUMĚT ŽENÁM A NAJÍT TU PRAVOU

Termíny byly momentálně zrušeny. Pokud máš o přednášku zájem, pošli mi na sebe kontakt a já tě zařadím do seznamu na přednášku přes ZOOM

Přednáška se bude týkat umění, jak porozumět ženám v rámci seznamovacího rituálu a vztahů a je pro muže momentálně nezadané, kteří touží mít vztah.

Budeme si povídat o umění zaujmout, o 3 fázích namlouvání přes první kontakt až ke vztahu, který chcete se ženou, která se vám líbí vytvořit. O tom, čím je muž pro ženu přitažlivý, co ženám imponuje, jaké kvality ženy ve vztahu hledají a co potřebují (je to něco jiného, než potřebujete vy), jak ženu oslovit a jak s ní komunikovat…..A hlavně, jak jí (aspoň do určité míry :o) porozumět…

Už asi víte, že ženy a muži fungují na mnoha úrovních odlišně. Pokud porozumíte druhému pohlaví, tak získáte vhled do toho, co žena potřebuje a po čem touží. Budete mít možnost nahlédnout do ženského uvažování a přístupu k věcem a uvidíte, v čem je rozdílný od toho vašeho. A to je nejzásadnější předpoklad k tomu, abyste byli ve vztazích se ženami úspěšní.  Také se podíváme na kulturně zaběhlé seznamovací klišé a řekneme si, jestli fungují či ne. Dozvíte se také, co ženy při namlouvání opravdu nemají rády :o))

Prosím tedy nezadané muže, kteří mají o přednášku zájem, aby se přihlásili na mailu: najdeteseted@seznam.cz. Můžete k tomu napsat téma, které by vás v této oblasti nejvíce zajímalo. Přednáška je interaktivní, proto si připravte své dotazy a konkrétní situace, do kterých byste chtěly nahlédnout.

Cena 400 Kč

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Přednáška MUŽI VERSUS ŽENY, porozuměj rozdílům a získej vše, po čem ve vztahu toužíš 

Přednášku je možné objednat na emailu najdeteseted@seznam.cz. Minimální počet účastníků 50.

Jsou  muž a žena stejně jednající a myslící bytosti, nebo pocházíme z rozdílných planet?

Naši rodiče většinu z nás neučili, že existují  emocionální a psychologické rozdíly mezi pohlavími, jejichž neznalost způsobuje ve vztazích mnoho frustrace a nedorozumění.  Kolikrát jste si říkali: „Proč se sakra tahle chová? To mi dělá naschvál?“  Velmi často nedělá. On, nebo ona pouze vidí věci jinak.

Jakmile poznáte, jak myslí a co ve vztahu potřebují muži a co ženy, pochopíte, proč vaše dosavadní jednání vůči partnerovi nefungovalo tak, jak byste si přáli. Pojďme  vystoupit ze zaběhlých rolí a společně projít cestou k lepšímu porozumění a pochopení se navzájem, abychom rozdíly mezi námi neviděli jako problém, ale jako příležitost učit se od sebe navzájem.  Tam, kde je ochota pochopit a porozumět, tam je úrodná půda pro lásku, aby mohla vzkvétat.

Tato přednáška vám vtipnou a zajímavou formou objasní vaše otázky ohledně toho, proč se váš partner chová tak a tak a proč vás tak často nechápe. Proč reaguje na určité situace tak, že vám to „rozum nebere“. Proč když na něj mluvíte „vaší řečí“ tak vás „neslyší“ i když se snažíte mluvit hodně nahlas :o) Dozvíte se, jak si lépe porozumět, jak komunikovat tak, aby vás váš milovaný /milovaná skutečně slyšel / slyšela a jak získat a vzájemně si dávat respekt a podporu pro růst intimity a lásky ve vašem vztahu.

Cena 400 Kč

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Již proběhlo:

Meet en Joy – seznamovací party

22.3.2016 v 19hodin Movie´s club, Praha 7.
Akce se opravdu vyvedla. Přišlo spousty účastníků, a došlo i k partnerským seznámením i k novým přátelstvím. Tady je pár fotografií.