scroll down to see all events

 

 

19.9.2020 – Jak si do života přitáhnout vztah a muže tvých snů

Praha, 10-18h, cena 1800 Kč, při přihlášení do 16.8 je cena 1500 Kč

Milá krásná ženo,

pokud jsi právě nezadaná a toužíš po láskyplném a naplněném vztahu s mužem tvých snů, přijmi pozvání na seminář, kde se dozvíš, jak toto vše pozvat DO SVÉHO ŽIVOTA.
Strávíme spolu den, který bude cestou za objevením toho, kdo skutečně jsi a cestou za Tvým budoucím mužem. Za takovým MUŽEM, po kterém toužíš. Abychom si mohly do života přitáhnout úžasného partnera, je nejdříve třeba najít hluboké spojení sama se sebou. Teprve až skutečně poznáme sami sebe, tak můžeme vědět, co ve vztahu chceme a potřebujeme. Když víme, KDO jsme (a většinou to není to, co jsme si dosud o sobě myslely), tak vyzařujeme svou AUTENTICKOU energii, neboli vibraci, přímo ze srdce. Potom si můžeme přitáhnout do života muže, který nás bude skutečně milovat takové, jaké jsme, protože je přitažen naší přirozenou vibrací. Muže, se kterým se budeme cítit dobře, v bezpečí, viděné, respektované a podporované. S kterým budeme zářit a naše ženství bude vzkvétat.

Více informací v detailu události


31. 10. 2020 – Řekni ano volání své duše a objev opravdovou svobodu a ženskost

Praha, 10-18h, cena 1800 Kč, při přihlášení do 16.9. je cena 1500 Kč

Slyšíš zatím tiché, nebo už hodně hlasité volání své duše, která tolik chce konečně začít žít divoký příběh své podstaty a esence, aby mohla vyjádřit a zhmotnit to, proč jsi přišla na tento svět? Už nechceš žít pod vlivem přesvědčení a pravidel, která ti nesedí a neladí s tvým vnitřním pocitem? Naopak, toužíš roztáhnout svá křídla a rozlétnout se do krajiny. Objevit melodii posvátné písně své duše a začít ji zpívat jak nehlasitěji dokážeš. Začít konečně žít mystický příběh svého života a přijít na to, proč jsi skutečně tady. A navždy se osvobodit od manipulace, kontroly, nesmyslných pravidel a očekávání na to, jaká bys měla být.

Více informací v detailu události


Přednáška pro ženy JAK SI DO ŽIVOTA PŘITÁHNOUT MUŽE SVÝCH SNŮ

Termíny byly momentálně zrušeny. Pokud máš o přednášku zájem, pošli mi na sebe kontakt, já tě zařadím do seznamu a  budu tě informovat o nových termínech.

Interaktivní přednáška pro ženy momentálně nezadané o vědomém seznamování a nalezení životního partnera, kde:

si budeme povídat o vztazích nové doby a v čem jsou jiné, než vztahy našich rodičů (a jak se v tom všem vyznat). O tom, proč potkáváme dokola stejné typy partnerů a jak to změnit. Jak potkat muže, se kterým budete každou buňkou ve svém těle cítit, že je to to pravé.  Co je pro opačné pohlaví na ženách atraktivní (to byste možná neuhodly) a co motivuje muže, aby o Vás stáli a bojovali. Jak se dostat do své přirozené magnetické energie, která muže neskutečně přitahuje. Jak přistoupit k vědomému výběru partnera a jak se zbavit bloků a nevědomých strachů, které vám v lásce brání.. Projdeme 6 kroků, jak se připravit na lásku, po které toužíte. A mnoho dalšího..

Ten pravý partner na Vás někde čeká a Vy se jen potřebujete naučit, jak si ho k sobě přitáhnout a jak ho rozpoznat.

Přednáška je interaktivní, proto si připravte své dotazy a konkrétní situace, do kterých byste chtěly nahlédnout. Možná bude čas i pro osobní koučink.

Cena 400 Kč

Omezený počet účastnic. Na seminář se přihlaste na emailu: najdeteseted@seznam.cz


Přednáška pro muže, JAK POROZUMĚT ŽENÁM A NAJÍT TU PRAVOU

Termíny byly momentálně zrušeny. Pokud máš o přednášku zájem, pošli mi na sebe kontakt a já tě zařadím do seznamu a  budu tě informovat o nových termínech.

Přednáška se bude týkat umění, jak porozumět ženám v rámci seznamovacího rituálu a vztahů a je pro muže momentálně nezadané, kteří touží mít vztah.

Budeme si povídat o umění zaujmout, o 3 fázích namlouvání přes první kontakt až ke vztahu, který chcete se ženou, která se vám líbí vytvořit. O tom, čím je muž pro ženu přitažlivý, co ženám imponuje, jaké kvality ženy ve vztahu hledají a co potřebují (je to něco jiného, než potřebujete vy), jak ženu oslovit a jak s ní komunikovat…..A hlavně, jak jí (aspoň do určité míry :o) porozumět…

Už asi víte, že ženy a muži fungují na mnoha úrovních odlišně. Pokud porozumíte druhému pohlaví, tak získáte vhled do toho, co žena potřebuje a po čem touží. Budete mít možnost nahlédnout do ženského uvažování a přístupu k věcem a uvidíte, v čem je rozdílný od toho vašeho. A to je nejzásadnější předpoklad k tomu, abyste byli ve vztazích se ženami úspěšní.  Také se podíváme na kulturně zaběhlé seznamovací klišé a řekneme si, jestli fungují či ne. Dozvíte se také, co ženy při namlouvání opravdu nemají rády :o))

Prosím tedy nezadané muže, kteří mají o přednášku zájem, aby se přihlásili na mailu: najdeteseted@seznam.cz. Můžete k tomu napsat téma, které by vás v této oblasti nejvíce zajímalo. Přednáška je interaktivní, proto si připravte své dotazy a konkrétní situace, do kterých byste chtěly nahlédnout.

Cena 400 Kč


Přednáška MUŽI VERSUS ŽENY, porozuměj rozdílům a získej vše, po čem ve vztahu toužíš 

Přednášku je možné objednat na emailu najdeteseted@seznam.cz. Minimální počet účastníků 50 mimo Prahu, v Praze 30.

Jsou  muž a žena stejně jednající a myslící bytosti, nebo pocházíme z rozdílných planet?

Naši rodiče většinu z nás neučili, že existují  emocionální a psychologické rozdíly mezi pohlavími, jejichž neznalost způsobuje ve vztazích mnoho frustrace a nedorozumění.  Kolikrát jste si říkali: „Proč se sakra tahle chová? To mi dělá naschvál?“  Velmi často nedělá. On, nebo ona pouze vidí věci jinak.

Jakmile poznáte, jak myslí a co ve vztahu potřebují muži a co ženy, pochopíte, proč vaše dosavadní jednání vůči partnerovi nefungovalo tak, jak byste si přáli. Pojďme  vystoupit ze zaběhlých rolí a společně projít cestou k lepšímu porozumění a pochopení se navzájem, abychom rozdíly mezi námi neviděli jako problém, ale jako příležitost učit se od sebe navzájem.  Tam, kde je ochota pochopit a porozumět, tam je úrodná půda pro lásku, aby mohla vzkvétat.

Tato přednáška vám vtipnou a zajímavou formou objasní vaše otázky ohledně toho, proč se váš partner chová tak a tak a proč vás tak často nechápe. Proč reaguje na určité situace tak, že vám to „rozum nebere“. Proč když na něj mluvíte „vaší řečí“ tak vás „neslyší“ i když se snažíte mluvit hodně nahlas :o) Dozvíte se, jak si lépe porozumět, jak komunikovat tak, aby vás váš milovaný /milovaná skutečně slyšel / slyšela a jak získat a vzájemně si dávat respekt a podporu pro růst intimity a lásky ve vašem vztahu.

Cena 400 Kč


Již proběhlo:

Meet en Joy – seznamovací party

22.3.2016 v 19hodin Movie´s club, Praha 7.
Akce se opravdu vyvedla. Přišlo spousty účastníků, a došlo i k partnerským seznámením i k novým přátelstvím. Tady je pár fotografií.