Je tu Love camp!

Už 27-29.10. 2017 se můžete naučit seznamovat!

 

Moji milí. S kolegou Martinem Vasquezem, úžasným lektorem a moderátorem, jsme pro vás připravili jedinečný interaktivní trénink seznamovacích dovedností s názvem LOVE CAMP, který se koná o víkendu 27-29.10.2017 v Ledči nad Sázavou. Všechny další informace získáte na stránce: www.lovecamp.cz.  Moc se na Vás těšíme!


Již proběhlo:

Jak si do života přitáhnout láskyplný vztah, po kterém toužíte?

17.6.2017, centrum Šestý smysl, Široká 65/14, Praha 1, od 13-20hod.

 

Milé ženy,

srdečně Vás zvu na svůj oblíbený seminář: Jak si do života přitáhnout láskyplný vztah, po kterém toužíte (a s tím i muže svých snů).

Pokud z celého srdce toužíte po krásném a harmonickém vztahu s milujícím partnerem, ale nevíte, jak si tohle všechno přitáhnout do života, pak je tento seminář přesně pro vás.

Pojďme vycházet z toho, že to, že jste právě sami, je SKVĚLÉ! Proč? Protože můžete tento čas využít na to, abyste se připravily a otevřely přesně tomu, co v milostném životě chcete zažívat.  Když neuděláme změnu, zase přijde ten stejný partner jako minule. Ale vy chcete něco JINÉHO! Muže, který vás bude milovat, podporovat, zbožňovat a pečovat o Vás. A vy budete milovat jeho. 

Možná jste dosud zkoušely různé způsoby seznamování. Chodíte s kamarádkami na rozličné akce a ve skrytu duše doufáte, že tam bude konečně ten pravý. Nebo jste už několik měsíců na on-line seznamce, ale neustálé scházení se s těmi nepravými vás frustruje. Nebo ze strachu, že už zůstanete sami, udržujete nefunkční vztah s někým, kdo tu pro vás není celým svým srdcem. Už vám docházejí nápady a hlavně energie k tomu, kde a jak máte svého vyvoleného potkat. Některé z vás se pomalu zabydlují v single životě (který nesporně přináší mnohé výhody), a vnitřní touhu po lásce jste pomalu zasunuly pod postel. Snažíte se jí nevěnovat pozornost a vyplňujete si život prací, kamarády a nejrůznějšími aktivitami. Žijete skvělý život, ve kterém ovšem stále „něco“ chybí.

Co když HO ale nepotkáváte proto, že nejste na ten pravý vztah z nějakého důvodu vnitřně připravené? Co když máte v sobě překážky, které vám brání v lásce? Co když máte využít čas, kdy jste sami na to, abyste objevily svoji vlastní JEDINEČNOST, než ji začnete hledat v někom jiném? Řeknu vám jedno tajemství: pokud máte v sobě touhu po lásce, tak to znamená, že vaše duše má záměr vás k ní dovést a ten SPRÁVNÝ PARTNER NA VÁS NĚKDE ČEKÁ. Vy jen potřebujete vědět a naučit se, jak si ho k sobě přitáhnout, jak ho rozpoznat, jak se na něj připravit a udělat mu prostor ve svém životě.

A možná také potřebujete vedení a podporu. Vědět, že v tom nejste sami.

Na našem semináři si prakticky i teoreticky projdeme všechny možnosti, jak se připravit na vztah, po kterém toužíte.  Budeme si povídat o vašich touhách i strachách ohledně vztahů. O vašich přáních, o mužích. O lásce. Podíváme se na bloky, které  uvnitř Vás brání lásce.  Řekneme si 3 tajemství, které vám pomohou přitáhnout muže svých snů. Budeme trénovat se otevřít. Otevřít Vaše SRDCE, MYSL i TĚLO pro toho pravého. Řekneme si, jak správně fungovat ve vztazích. Proč je pro přitažení kvalitního muže tak důležitá vlastní sebehodnota. Jak se dostat do své ženské energie, která muže neskutečně přitahuje. Co muže motivuje, aby o Vás stáli a bojovali? A mnoho dalšího..

Pevně věřím, že až odejdete ze semináře, budete připravené HO potkat každým dnem. No nebylo by to skvělé, být v létě zamilované? 

Seminář proběhne v menším počtu žen, v krásném intimním prostředí kousek od Staroměstského náměstí a určitě si ho společně krásně užijeme.  Budu se snažit předat vám maximum informací a cvičení, které mě pomohly se připravit na vysněný vztah.

Na seminář se přihlaste na emailu: najdeteseted@seznam.cz (máme omezený počet účastnic, přihlašte se proto co nejdříve)

Moc se na Vás těším!

A ještě osobní video pozvánka:

S láskou

Monika Trčková

 


Již proběhlo:

Meet en Joy – seznamovací party

22.3.2016 v 19hodin Movie´s club, Praha 7.
Akce se opravdu vyvedla. Přišlo spousty účastníků, a došlo i k partnerským seznámením i k novým přátelstvím. Tady je pár fotografií.