scroll down to see all events

 

11.9. 2020 – SETKÁNÍ ŽEN – sdílení a poradní kruh – NAŠE VZTAHY

Praha, od 18 – 20:30 h, příspěvek na organizaci 250 Kč.

srdečně vás zvu na setkání, kde budeme společně sdílet naše vztahové příběhy a vzájemně si naslouchat, co právě v této oblasti prožíváme a inspirovat se od sebe. Setkání v kruhu žen je velmi léčivé. Uvolníme se, zastavíme a otevřeme svá srdce sobě a příběhům ostatních žen. Celým setkáním vás jemně povedu, abychom si z toho každá odnesla co nejvíce, aby naše otázky nezůstaly nezodpovězené. Abychom se vyživily na všech úrovních. Abychom získaly náhled do našich situací, se kterými si možná nevíme rady. Ve sdílecích kruzích žádáme o to, co potřebujeme. Nasloucháme s pozorností a mluvíme se záměrem. Vítáme emoce. Vítáme smích i slzy. Vítáme ticho. Můžeme společně sedět celou dobu v tichu, pokud se to tak vyvine, protože ticho vytváří prostor pro to, aby z něj mohly vzejít nové věci. Budeme se zaměřovat na naše vztahy. Na příběh lásky našich životů. Na naše strasti, pády i radosti a hezké momenty. Otevřeme svou zranitelnost a budeme sdílet sami sebe jako možná ještě nikdy předtím. Můžeš sdílet slovy, nebo mlčením. Tvoje přítomnost je největším darem pro celý kruh.

Na kruh se prosím přihlašujte na emailu: najdeteseted@seznam.cz. Přihlášení není závazné, jen abych průběžně věděla, kolik nás bude. Pozvěte i své kamarádky.


19.9.2020 – Jak si do života přitáhnout vztah a muže tvých snů

Praha, 10-18h, cena 1800 Kč, při přihlášení do 16.8 je cena 1500 Kč

Milá krásná ženo,

pokud jsi právě nezadaná a toužíš po láskyplném a naplněném vztahu s mužem tvých snů, přijmi pozvání na seminář, kde se dozvíš, jak toto vše pozvat DO SVÉHO ŽIVOTA.
Strávíme spolu den, který bude cestou za objevením toho, kdo skutečně jsi a cestou za Tvým budoucím mužem. Za takovým MUŽEM, po kterém toužíš. Abychom si mohly do života přitáhnout úžasného partnera, je nejdříve třeba najít hluboké spojení sama se sebou. Teprve až skutečně poznáme sami sebe, tak můžeme vědět, co ve vztahu chceme a potřebujeme. Když víme, KDO jsme (a většinou to není to, co jsme si dosud o sobě myslely), tak vyzařujeme svou AUTENTICKOU energii, neboli vibraci, přímo ze srdce. Potom si můžeme přitáhnout do života muže, který nás bude skutečně milovat takové, jaké jsme, protože je přitažen naší přirozenou vibrací. Muže, se kterým se budeme cítit dobře, v bezpečí, viděné, respektované a podporované. S kterým budeme zářit a naše ženství bude vzkvétat.

Uvěř, že jsi tvůrkyní svého života. A že můžeš ovlivnit vše ve svém životě. A tímpádem i to, jaké lidi a situace si přitahuješ do života, včetně těch správných mužů.

Na tomto semináři:

se podíváme na automatické vztahové vzorce a přesvědčení, která ti brání žít trvající harmonický vztah a řekneme si, jak je změnit a vyléčit (poznáš, jaké to je, být svobodná a otevřená). Také proč se ti ve vztazích stále opakují stejné scénáře a proč se necítíš skutečně naplněná. Opravíme vnitřní radar, kterým si partnery vybíráš, abys dokázala rozpoznat kvalitního partnera. Napojíme se na svá srdce, a otevřeme je, aby láska mohla vstoupit do tvého života. Řekneme si, co muže na ženách nejvíce přitahuje a jak se stát zářivou, magnetickou ženou, přitažlivou pro kvalitní muže. Projdeme meditací na přitažení partnera snů, ve které přijmeš vizi pro to, co máš udělat, aby tento partner mohl vstoupit do tvého života. Zvědomíme vnitřní nastavení svých polarit (mužská, ženská), jejichž odrazem je to, jaké potkáváš v životě muže. Objevíš, jaký je rozdíl mezi láskou a závislostí. Zjistíš jak poznat, jestli muž, do kterého jsi se zamilovala, je skutečně připraven s tebou mít závazný vztah. Přestaneš ztrácet čas s těmi, co nikdy nebudou plně k dispozici. Budeme mluvit o partnerství nové doby, kde láska a svoboda jdou spolu ruku v ruce a naučíme se zákony manifestace tvých snů. A pro některé ženy bude prostor na individuální koučink.

Přihlašovat se můžeš na mailu: najdeteseted@seznam.cz. Pospěš si, počet míst je omezený.


31. 10. 2020 – Řekni ano volání své duše a objev opravdovou svobodu a ženskost

Praha, 10-18h, cena 1800 Kč, při přihlášení do 16.9. je cena 1500 Kč

Slyšíš zatím tiché, nebo už hodně hlasité volání své duše, která tolik chce konečně začít žít divoký příběh své podstaty a esence, aby mohla vyjádřit a zhmotnit to, proč jsi přišla na tento svět?
Už nechceš žít pod vlivem přesvědčení a pravidel, která ti nesedí a neladí s tvým vnitřním pocitem?
Naopak, toužíš roztáhnout svá křídla a rozlétnout se do krajiny. Objevit melodii posvátné písně své duše a začít ji zpívat jak nehlasitěji dokážeš. Začít konečně žít mystický příběh svého života a přijít na to, proč jsi skutečně tady. A navždy se osvobodit od manipulace, kontroly, nesmyslných pravidel a očekávání na to, jaká bys měla být.
Chceš objevit hluboký a nikdy nevyčerpatelný pramen lásky ve svém srdci. Chceš se stát láskou, ne ji hledat stále někde venku. Chceš poznat, kdo skutečně jsi, své pravé divoké já, které čeká na to, až ho osvobodíš. Až se rozvzpomeneš. Chceš si tvořit svůj život v souladu s tím, co ti dává nejhlubší smysl. A přitahovat si do života situace a lidi, kteří jsou v souladu s tvým záměrem a jsou naladěni na tvou frekvenci.
Chceš objevit svůj nejvyšší potenciál a skutečně ho žít. Ne jen přežívat pod tlakem toho, co se očekává, že bys měla.
Chceš zářit, tancovat a radovat se. Milovat. Žít. Naplno. Tvořit. Být v extázi. Přeladit se na frekvenci tvůrce, místo oběti.

Je čas, aby ses osvobodila. Abys našla sama sebe. Abys využila vše, s čím jsi do tohoto života přišla. Abys objevila své posvátné dary. Abys začala zpívat svou píseň a žít svůj příběh. Aby sis začala vědomě tvořit vše, po čem toužíš. Je úplně jedno kolik ti je. Může ti být dvacet nebo sedmdesát. Nikdy není pozdě na návrat DOMŮ.
Moc ráda tě touto cestou provedu. Cítím vždy velkou radost a vděčnost, když vidím ženu, která se setkala sama se sebou. Když vidím, jak ji září oči, jak cítí, možná poprvé, své srdce, svou podstatu a uvnitř klid a mír. Najednou vše ví. Najednou je vše jasné. Nemusí ani mluvit a vše se děje. Takový je pocit, když dorazí domů.

Těším se na Tebe. S láskou Amaee. Přihlašovat se můžeš na mailu: najdeteseted@seznam.cz. Pospěš si, počet míst je omezený.


Přednáška pro ženy JAK SI DO ŽIVOTA PŘITÁHNOUT MUŽE SVÝCH SNŮ

Termíny byly momentálně zrušeny. Pokud máš o přednášku zájem, pošli mi na sebe kontakt, já tě zařadím do seznamu a  budu tě informovat o nových termínech.

Interaktivní přednáška pro ženy momentálně nezadané o vědomém seznamování a nalezení životního partnera, kde:

si budeme povídat o vztazích nové doby a v čem jsou jiné, než vztahy našich rodičů (a jak se v tom všem vyznat). O tom, proč potkáváme dokola stejné typy partnerů a jak to změnit. Jak potkat muže, se kterým budete každou buňkou ve svém těle cítit, že je to to pravé.  Co je pro opačné pohlaví na ženách atraktivní (to byste možná neuhodly) a co motivuje muže, aby o Vás stáli a bojovali. Jak se dostat do své přirozené magnetické energie, která muže neskutečně přitahuje. Jak přistoupit k vědomému výběru partnera a jak se zbavit bloků a nevědomých strachů, které vám v lásce brání.. Projdeme 6 kroků, jak se připravit na lásku, po které toužíte. A mnoho dalšího..

Ten pravý partner na Vás někde čeká a Vy se jen potřebujete naučit, jak si ho k sobě přitáhnout a jak ho rozpoznat.

Přednáška je interaktivní, proto si připravte své dotazy a konkrétní situace, do kterých byste chtěly nahlédnout. Možná bude čas i pro osobní koučink.

Cena 400 Kč

Omezený počet účastnic. Na seminář se přihlaste na emailu: najdeteseted@seznam.cz


Přednáška pro muže, JAK POROZUMĚT ŽENÁM A NAJÍT TU PRAVOU

Termíny byly momentálně zrušeny. Pokud máš o přednášku zájem, pošli mi na sebe kontakt a já tě zařadím do seznamu a  budu tě informovat o nových termínech.

Přednáška se bude týkat umění, jak porozumět ženám v rámci seznamovacího rituálu a vztahů a je pro muže momentálně nezadané, kteří touží mít vztah.

Budeme si povídat o umění zaujmout, o 3 fázích namlouvání přes první kontakt až ke vztahu, který chcete se ženou, která se vám líbí vytvořit. O tom, čím je muž pro ženu přitažlivý, co ženám imponuje, jaké kvality ženy ve vztahu hledají a co potřebují (je to něco jiného, než potřebujete vy), jak ženu oslovit a jak s ní komunikovat…..A hlavně, jak jí (aspoň do určité míry :o) porozumět…

Už asi víte, že ženy a muži fungují na mnoha úrovních odlišně. Pokud porozumíte druhému pohlaví, tak získáte vhled do toho, co žena potřebuje a po čem touží. Budete mít možnost nahlédnout do ženského uvažování a přístupu k věcem a uvidíte, v čem je rozdílný od toho vašeho. A to je nejzásadnější předpoklad k tomu, abyste byli ve vztazích se ženami úspěšní.  Také se podíváme na kulturně zaběhlé seznamovací klišé a řekneme si, jestli fungují či ne. Dozvíte se také, co ženy při namlouvání opravdu nemají rády :o))

Prosím tedy nezadané muže, kteří mají o přednášku zájem, aby se přihlásili na mailu: najdeteseted@seznam.cz. Můžete k tomu napsat téma, které by vás v této oblasti nejvíce zajímalo. Přednáška je interaktivní, proto si připravte své dotazy a konkrétní situace, do kterých byste chtěly nahlédnout.

Cena 400 Kč


Přednáška MUŽI VERSUS ŽENY, porozuměj rozdílům a získej vše, po čem ve vztahu toužíš 

Přednášku je možné objednat na emailu najdeteseted@seznam.cz. Minimální počet účastníků 50 mimo Prahu, v Praze 30.

Jsou  muž a žena stejně jednající a myslící bytosti, nebo pocházíme z rozdílných planet?

Naši rodiče většinu z nás neučili, že existují  emocionální a psychologické rozdíly mezi pohlavími, jejichž neznalost způsobuje ve vztazích mnoho frustrace a nedorozumění.  Kolikrát jste si říkali: „Proč se sakra tahle chová? To mi dělá naschvál?“  Velmi často nedělá. On, nebo ona pouze vidí věci jinak.

Jakmile poznáte, jak myslí a co ve vztahu potřebují muži a co ženy, pochopíte, proč vaše dosavadní jednání vůči partnerovi nefungovalo tak, jak byste si přáli. Pojďme  vystoupit ze zaběhlých rolí a společně projít cestou k lepšímu porozumění a pochopení se navzájem, abychom rozdíly mezi námi neviděli jako problém, ale jako příležitost učit se od sebe navzájem.  Tam, kde je ochota pochopit a porozumět, tam je úrodná půda pro lásku, aby mohla vzkvétat.

Tato přednáška vám vtipnou a zajímavou formou objasní vaše otázky ohledně toho, proč se váš partner chová tak a tak a proč vás tak často nechápe. Proč reaguje na určité situace tak, že vám to „rozum nebere“. Proč když na něj mluvíte „vaší řečí“ tak vás „neslyší“ i když se snažíte mluvit hodně nahlas :o) Dozvíte se, jak si lépe porozumět, jak komunikovat tak, aby vás váš milovaný /milovaná skutečně slyšel / slyšela a jak získat a vzájemně si dávat respekt a podporu pro růst intimity a lásky ve vašem vztahu.

Cena 400 Kč


Již proběhlo:

Meet en Joy – seznamovací party

22.3.2016 v 19hodin Movie´s club, Praha 7.
Akce se opravdu vyvedla. Přišlo spousty účastníků, a došlo i k partnerským seznámením i k novým přátelstvím. Tady je pár fotografií.