Cesta k lásce

5 kroků, jak si do života přitáhnout vztah a muže, po kterém toužíte.

 

Tento e-book vás provede 5-ti kroky, které vám pomohou nastavit samu sebe tak, abyste si mohla do života přitáhnout láskyplného muže.  Je určen ženám, které již ví, že nalezení toho správného a kvalitního partnera není věcí náhody, ale vnitřního nastavení a práce na sobě samé.

Co se v e-booku dozvíte a naučíte?

Jedna z nejdůležitějších věcí při hledání toho správného partnera je zbavit se vlastních, lásku limitujících nastavení a přesvědčení. Přesvědčení, které vás ženou do stejných vztahů, s podobnými muži a stejným koncem. Pokud chcete jiného muže, takového, který o vás bude pečovat, bude vás zbožňovat a milovat, neopustí vás a bude opravdový chlap, musíte i vy být zajímavá a přitažlivá pro něj. Je třeba se naučit plně otevřít svoje srdce, vědět, co ve vztahu chcete a potřebujete, znát svou hodnotu a své hranice, mít mysl nastavenou na lásku a být ve své ženské síle.

Toto všechno a ještě mnohem více se dozvíte uvnitř ebooku Cesta lásky.

 

E-book „Cesta k lásce“ ke stažení zdarma

Prosím zadejte své kontaktní údaje a odkaz ke stažení e-booku vám obratem přijde na mail.

Těším se, že to, co se uvnitř dočtete, bude pro vás prvotní motivací k vykročení na tu nejkrásnější cestu ve vašem životě, cestu ke svobodě, ženství a lásce.

Přeji hodně štěstí!

Monika Trčková

* indicates requiredProsíme zvolte všechny možnosti jak Vás můžeme kontaktovat:

Odhlásit se můžete kdykoliv pomocí odkazu v patičce e-mailu.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.


E-mailovou adresu shromažďujeme pro zaslání ebooku a další informací o vztazích a seznamování. Jak s vašimi údaji pracujeme uvádíme v ochraně osobních údajů. Ze zasílání emailů se můžete kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v emailu.